page_icon

Vydána finální verze 1.4

bolt.png

Je to tady! Po šesti měsících od začáku vývoje, spoustě večeří nad klávesnicí a po litrech vypitého čaje Earl Grey s mlékem (kafe nepiju) je hotová první finální verze, připravená k vypuštění do světa.

Nese označení "Istari", což má původ v tom, že jsem fanouškem Tolkienových příběhů a rozhodl jsem se jednotlivé verze pojmenovávat podle postav nebo ras z jeho univerza.

Teď ale k tomu hlavnímu a tím je funkčnost systému. Oproti předchozím testovacím verzím bylo učiněno několik celkem zásadních vylepšení, například byla implementována statistika návštěvnosti, dále rozdělení článků na dva typy, nebo možnost komentování článků. Všechny zásadní změny jsou zapsány v souboru changelog.txt.

Namísto původního webu byl také spuštěn tento nový, hezčí a lepší, který dokonce na systému Firebolt běží, takže si můžete prohlédnout, jak mohou výsledné stránky vypadat i s minimálním úsilím.

Brzy budou veřejně přístupné i další sekce s návody, dalšími šablonami, a především s možností, vyzkoušet si administrační rozhraní systému.

Takže abych to nějak shrnul, nová vezre je ke stažení ve dvou formátech (.zip a .tar.gz) a kdokoliv budete chtít vyjádřit svůj názor, napište ho do komentářů pod tímto článkem.

Díky za pozornost,
Vojtěch "Woyta" Mašek,
autor systému.

Komentáře

Odpovídáte na komentář uživatele - Zrušit odpověď
* (antispam)

Žádné komentáře